☆☆ Сирійська діаспора в України взяла участь у заході до Міжнародного дня рідної мови на тему: «Рідна мова. Любимо. Оберігаємо»

☆ Сирійська діаспора у Києві та Україні у рамках її діяльність з арабськими та соціальними спільнотами та організаціями в Україні брали участь у зустріче, яку організувала українська громадська організація “Union International” Інтернаціональний союз
І її голова, пані Дарія Карьякина, з нагоди Міжнародного дня рідної мови, яка була прийнята в 2000 році під час 30-ї сесії Всесвітньої конференції ЮНЕСКО в Парижі, відбулася в дружній атмосфері, наповненій почуттям любові, поваги та гордості на рідній мові всіх учасників. Пані Дарія Карьякина, дуже цікаві факти розказала про українську мову та історію її розвитку і поширення в регіонах світу, а також про вибір як однієї з найтонших і найкрасивіших мов з французькою та італійською мовами та багатьох особливостей української мови та її видатних поетів, поетів і поетів, які склали ядро ​​українського патириотізму. І їхня мова і культура, потім слова представників національностей і народів, що проживають в Україні, які налічують понад 130 національностей.Обговорення обмінялися цікавими бесідами і в атмосфері прихильності і поважали цікаву інформацію про свої мови і дату виникнення та впливу на інших мовах.Сирійська діаспора була предствлена д-р Салем Ханун і д-р Адіб Ареф, члени керівництва сирійської діаспори у Києві та Україні Доктор Адіб Ареф виступив у цікавій промові про важливість арабської мови та її історичної та культурної ролі та літературно-лінгвістичної баготство які зачепили багато народів, національностей і мов арабською мовою. Особливо те які окупували більшу частину арабських країн в різні історичні періоди, а також в якості мови Священного Корану і його роль в поширенні ісламу в світі.

Дата публікації

05.03.2019

Читайте також: