Аль-Джафарі: Тільки сирійський народ має право прийняти Конституцію своєї країни

Глава МЗС Казахстану Кайрат Абдрахманов на засіданні за підсумками «Астани-7», присвяченій політичного врегулювання кризи в Сирії і створення умов для загальнонаціонального політичного діалогу, вказав на необхідність продовження боротьби з Даіши, «Джебхат Ан-Нусра» і іншими збройними угрупованнями, відгалуженнями « Аль-Каїди », наголосивши на важливості об’єднання зусиль в боротьбі з цими терористичними угрупованнями та за межами зон деескалації.

Зі свого боку глава делегації Сирійської Арабської Республіки Башшар Аль-Джафарі на переговорах «Астана-7» зазначив, що були проведені конструктивні й плідні зустрічі з російською та іранською делегаціями, на яких обговорювалася реалізація «Астани-6».

За його словами, Сирія підтримає будь-яку ініціативу, яка зупинить кровопролиття і поширить світ по всій території країни.

Торкаючись теми сирійського загальнонаціонального діалогу, Аль-Джафарі вказав, що Сирія готова взяти участь в сирійській конференції по діалогу. Також Сирія вітає будь-яку роль ООН у врегулюванні кризи за умови, що вона буде нейтральна, сказав Аль-Джафарі, додавши, що Конституція Сирійської Арабської Республіки буде схвалена тільки сирійським народом.

Дата публікації

10.11.2017

Читайте також: