Члени правління Сирійської діаспори та Асоціація арабських лікарів в Україні надає гуманітарну допомогу школі «Сяйво» в Солом’янському районі м Київ

У контексті зміцнення двосторонньої взаємодії між представниками арабської діаспори і прийняв їх соціумом в Україні, арабська еліта докладає чимало зусиль в цьому напрямку. Адже, змінювати полярність застиглого стереотипного уявлення про вихідців з арабського світу в очах українського підростаючого покоління – справа архіскладна.

Делегація асоціації арабських лікарів України в складі її президента Абу Шамс Рамі Нуамановіч, члени правління доктор Салем Ханун, доктор Мухаммед Абайді, доктор Ваєт Корайші відвідали спеціалізовану школу – дитячий садок «Сяйво» з тим, щоб ознайомитися і передати для школярів медикаменти і все те в ніж ще потребує школа для наступного навчального року. Адміністрація школи в чолі з Камінської Вікторією Борисівною гостинно зустріла голів Асоціації арабських лікарів в Україні. З учнями школи «Сяйво» і адміністрацією вівся активний двосторонній діалог про подальшу співпрацю та організації спільних проектів.

На завершення директор школи Камінська Вікторія Борисівна висловила свою вдячність асоціації арабських лікарів в Україні: “Сьогодні ми звернулися до Асоціації арабських лікарів в Україні і вдячні за надану нам спонсорську допомогу, за надані медикаменти, вітаміни. Це дозволить нам проводити оздоровчі комплекси, надавати першу медичну допомогу в разі потреби, і лікувати дітей в умовах навчального закладу за призначенням лікарів, так як діти знаходяться в стінах нашої школи повний день з 7 ранку до 19 години вечора».

45-225x300 120 11111

Дата публікації

10.09.2016

Читайте також: