Члени сирійської діаспори в Україні долучилися до святкування Дня незалежності

З нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України,  у колі членів національно-культурних товариств, діаспор та українців іноземного походження відбулося святкуання, організоване однією з Громадських організацій “Інтернаціональний союз”.  Захід зібрав багато бажаючих зустрітися та поспілкувтися у колі друзів. Долучилися до святкування й члени сирійської діаспори в Україні.

1
Урочистості розпочалися з привітального слова  президента МГО, котрий побажав всім добра і радості, невичерпної наснаги і сили духу у справі відродження і становлення української державності й невичерпної енергії для втілення добрих справ задля Батьківщини!.

12

Долучилися до побажань й представники діаспор та товариств, що відвідали захід.  Так, у своєму виступі від імені Сирійської діаспори в Україні  др. Салем Ханун привітав всіх присутніх з головним національним святом України, відзначивши важливість становлення України на шляху самовизначення, суверенітету та свободи й підкреслив історичні дружні відносини між Україною та Сирією.

10

Крім привітальних слів на гостей чекала розважальна програма. Організатори попіклувалися аби гості ще більше поглиблювали свої знання про українські надбання та культуру нашої держави. Користувалися попитом і запропоновані майстер-класи, де з соломи, сіна та різнотрав”я можна було, на згадку, зробити собі коників, ляльок та іграшки. Приємно вражали виступи й виконавців з вокальними номерами.  Пісня про Україну у виконанні маленьких представнициць сирійської діаспори – доньок Фатен та Салема Хахуна розчулила всіх присутніх.

8

 

Дата публікації

28.08.2017

Читайте також: