Керівництво Сирійської діаспори в Україні взяло участь у якості почесних гостей у традиційному зібранні української громадської організації «Чернігівське Земляцтво».

Керівництво Сирійської діаспори в Україні взяло участь у якості почесних гостей у традиційному зібранні української громадської організації «Чернігівське Земляцтво».

Зібрання Чернігівського земляцтва з нагоди 24-ї річниці створення, відбулося 11 січня 2020 року в Міжнародному виставковому центрі столиці України та вкотре згуртувало різних за віком і фахом вихідців з Чернігівщини.

З вітальними словами виступили
Голова Ради ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» Віктор Ткаченко, голова Чернігівської облдержадміністрації Андрій Прокопенко, голова Чернігівської обласної ради Ігор Вдовенко.

Віктор Ткаченко у своїй промові коротко розповів про найуспішніші заходи Товариства в минулому році, основні напрямки діяльності та висловив побажання процвітання організації та миру Україні.

Андрій Прокопенко оголосив про старт підготовки до відзначення 1000-ліття Чернігівського князівства та запропонував усім небайдужим вже зараз приєднатися до цієї ініціативи.

Голова Чернігівської облдержадміністрації Ігор Вдовенко у своєму виступі підкреслив важливість співпраці та розвитку спільних проєктів задля втілення культурних, соціальних та гуманітарних цілей. Традиційно добрі ділові стосунки між Чернігівською обласною державною адміністрацією, Чернігівською обласною радою, Радою ГО «Товариство «Чернігівське земляцтво» закріпили підписанням Угоди про співпрацю на 2020 рік.

Крім того, учасників зібрання привітали професійні й аматорські колективи з Чернігівської області. Салем Ханун від імені Сирійської діаспори в Україні передав побажання стабільності, прогресу і процвітання громадській організації, а також наголосив на бажанні співпраці між організаціями у соціальних та культурних проєктах між різними регіонами України.

Дата публікації

14.01.2020

Читайте також: