Київ потрапив до “жовтої зони” карантину: що заборонено у столиці

За підсумками нового перегляду карантинних зон України місто Київ потрапило до “жовтої зони”.

Про це повідомляється в Telegram-каналі Міністра Кабміну Олега Немчинова . Карантинне зонування переглядалось на сьогоднішньому засіданні Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та НС. Нове епідемічне зонування буде запроваджено з понеділка, 24 серпня.

Карантин у Києві: правила жовтої зони

У столиці посилюються обмеження і заборони, відповідно до визначених урядом вимог нового епідемічного зонування. Заборонено, зокрема:

перебувати в громадських будівлях, громадському транспорті без одягнутих засобів індивідуального захисту – масок;

перебувати на вулицях без документів, що засвідчують особу,

проводити масові (культурні, спортивні, розважальні, релігійні, рекламні) заходи за участю більше однієї людини на 5 кв. м площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі;

заповненість залів кінотеатрів і установ культури більш ніж на 50% місць;

перевезення громадським транспортом кількості пасажирів, що перевищують кількість мість для сидіння. Відвідування закладів соцзахисту, де утримуються люди похилого віку. Крім тих, які надають послуги в кризовому режимі.

Нові правила адаптивного карантину в Україні / фото Коронавірус.інфо

Жорсткість карантину в Києві: передісторія

Уряд продовжив дію карантину в Україні до 31 серпня, застосувавши при цьому певні нововведення.

Так, з 1 серпня почали діяти нові правила карантину, які передбачають поділ усіх регіонів на чотири зони – “зелену”, “жовту”, “помаранчеву” і “червону”, в залежності від епідеміологічної ситуації в кожному окремо взятому. Найм’якші обмеження – в “зеленій” зоні, найбільш жорсткі очікують регіони “червоної” зони.

Київ, згідно з цими правилами, потрапив в “зелену” зону.

12 серпня уряд вніс зміни в адаптивний карантин, вирішивши об’єднати два показники, за якими визначають захворюваність в регіонах і встановлюють карантинні зони.

Таким чином, столиця України, згідно з новим поділом на карантинні зони, перемістилася з “зеленої” зони в “жовту”. Жорсткість карантину за правилами “жовтої зони” в Києві було введено вже з понеділка, 17 серпня.

Дата публікації

21.08.2020

Читайте також: