МЗС Сирії: Битва з тероризмом наближається до завершення

Офіційне джерело в міністерстві закордонних справ і у справах емігрантів САР заявило, що Сирійська Арабська армія і її союзники продовжують здобувати перемоги в боротьбі проти такфірістскіх терористів, останнім з таких досягнень є прорив блокади в Дейр-ез-Зорі.

Ці досягнення Сирійської армії свідчать про швидку кончину тероризму. Битва з цими найманцями наближається до завершення, вона продовжиться, поки не очиститься остання п’ядь території Сирійської Арабської Республіки від тероризму і в країну не повернуться стабільність і безпека.

Сирія знову підкреслює готовність співпрацювати з усіма міжнародними гуманітарними організаціями для надання допомоги своїм громадянам, які стали жертвами терористичних угрупувань.

Сирійський народ сповнений рішучості продовжити боротьбу за відновлення своєї Батьківщини.

Односторонні несправедливі санкції, введені Сполученими Штатами Америки та Європейським союзом проти Сирії, негативно відбилися на житті її населення, скасування цих заходів сприятиме початку процесу відновлення країни.

Сирія вітає будь-які ініціативи держав та організацій, які не брали участь в агресії проти неї та які займають чітку позицію в боротьбі проти тероризму, щоб сприяти зусиллям сирійського уряду в процесі відновлення країни.

Дата публікації

19.09.2017

Читайте також: