Почесний консул САР в Україні та Президент Сирійської діаспори в Україні взяв участь в святкуванні 27-ї річниці ГДІП та Дні вишиванки.

У Київському національному академічному театрі оперети 16 травня 2019 року відбулося відзначення Дня вишиванки та святкування 27-ї річниці заснування державного підприємства «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв».
Захід відвідали представники дипломатичного корпусу з родинами, партнери ГДІП. Долучилися Надзвичайні і Повноважні Посли, співробітники посольств: Австрії, Аргентини, Азербайджану, Апостольської Нунціатури, Афганістану, Білорусі, Бельгії, Болгарії, В’єтнаму, Вірменії, Греції, Грузії, Естонії, Індії, Індонезії, Іраку, Італії, Казахстану, Киргизстану, Китаю, Куби, Молдови, Німеччини, Палестини, Португалії, Румунії, Сербії, Сирії, США, Словаччини, Таджикистану, Узбекистану, Хорватії, Чорногорії, іноземні делегації з Кіпру, Таджикистану та Узбекистану, представники ООН (ФАО), ООН ВІЛ/СНІД, Представництво Червоного Хреста, Фонду Ганса Зайделя, Міжнародного трейд-клубу.

Розпочалася урочиста подія з вітальних слів генерального директора і художнього керівника Київського національного академічного театру оперети України, народного артиста України, голови Національної спілки театральних діячів України Богдана Струтинського та генерального директора ДП «ГДІП», Надзвичайного і Повноважного Посланника ІІ класу Павла Кривоноса.

Дипломатичні представники, партери та друзі ГДІП продовжили спілкування за келихом шампанського та мали нагоду оглянути Київський національний академічний театр оперети під час захопливої екскурсії. Відомо, що будівля театру має багатолітню історію: у приміщенні Народного Троїцького дому (збудований у 1907 р.) українським режисером, актором та громадським діячем Миколою Садовським було засновано перший стаціонарний український театр. Корифеї сприяли становленню театру, розвитку його академічної школи та були знані в усьому світі. Це Марія Заньковецька, Марко Кропивницький, Панас Саксаганський, Микола Садовський та багато інших видатних митців. Саме в Київській опереті свого часу відбулася прем’єра вистави «Наталка Полтавка» українського композитора Миколи Лисенка, що стало визначною подією не тільки для театрального світу, а й для становлення української національної свідомості.
Після екскурсії гості мали можливість завдяки голові Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин Ірині Матяш ознайомитися з виставкою архівних документів до сторіччя дипломатичних відносин України з іншими державами.
Вистава «Welcome to Ukraine, або подорож у кохання» стала чудовим завершенням святкування важливих для ГДІП подій.

За матеріалами: ГДІП

Дата публікації

22.05.2019

Читайте також: