Сирійська діаспора в Україні провела у Києві урочисте зібрання з нагоди Дня Сирійської армїі.

Першого серпня 2019 року члени Сирійської діаспори в України провели зібрання з нагоди Дня Армії, а також додаткове експонування робіт сирійського скульптора Афіфа Ага. Гостями зустрічі стали представники діаспори з Одеси, Харкова та Києва, колеги з Арабського дому, ліванської, палестинської спільноти, товариства сирійсько-української дружби «САДАКА», ДУМУ, друзі та партнери діаспори.
Вітальні слова на адресу всіх присутніх та членів армії пролунали від Президента діаспори Алі Ісси, члена правління Адіба Аріфа та скульптора Афіфа Ага. Виступаючі висловили щирі сподівання на якнайшвидше закінчення бойових дій у Сирії, встановленню миру на цій землі, подякували за патріотичну позицію і хоробрість усім тим, хто захищає державу. Під час зібрання увіковічили пам‘ять тих, хто поліг у боях та тим хто проявляв хоробрість і мужність у важкі часи для держави.

Нагадаємо, що під час заходу було вдруге в Києві експоновано виставку «Внутрішній фенікс» Афіфа Аги аби більше членів діаспори та гостей заходу змогли познайомитися з роботами митця. Єднання народів через сенси та культурні проекти – є важливим і дієвим для розвитку діалогу між народами і держави, для посилення дружби між країнами. Виставка Aфіфа Аги об’єднує близько півсотні кращих скульптурних і живописних творів створених з природними матеріалів: дерево, граніт, онікс, мармур.
Афіф Ага народився 1959 року в м.Угарит (Сирія). Член Syrian Plastic Artist’s Union із 1993 р. 2014 року заснував власний музей-галерею «Quartz Hall» (м.Латакія). Учасник численних групових виставок у Сирії й за кордоном.

Дата публікації

05.08.2019

Читайте також: