Сирійсько-український лікар_стоматолог, Ареф Ахмад Аль-Мохамад, був удостоєний звання кращого лікаря в південному регіоні України

Церемонія нагородження кращих з найкращих лікарів Народного рейтингу Південного регіону «ТОП Доктор» стала яскравою подією осені 2020 року. Захід відбувся в готелі Бристоль 11 вересня і зібрав найкращих лікарів на червоній доріжці.
Півтори місяці тривало голосування за найкращих лікарів, в якому взяло участь понад 200 тисяч чоловік. Серед номінантів всі ті, хто присвятив своє життя медицині та працюють заради допомоги людям. Переможцем став сирійсько_український стоматолог_ортодонт Ареф Ахмад Аль_Мохамад и був удостоєн звання ” ТОП_Доктор 2020″
Д-р Ареф – стоматолог і власник найбільшого стоматологічного центру “Granddent :в Одесі, відомого своєю високою компетенцією і наданням кращих методів лікування і ортодонтії, крім того, він грає важливу роль в наданні медичної допомоги членам та родинам арабських діаспор і громадян України, а також його внесок в наданні медичної допомоги нужденним і участь у всіх міських заходах і діяльність сирійської діаспори в Одесі.
Президент сирійської діаспори в Україні, почесний консул пане Алі Ісса, та керівництво діаспори в містах Києві, Харкові та Одесі сердечно вітають доктора Арефа з цієї коронацією і престижним становищем, яке він отримав в результаті його постійних зусиль та відданості своїй професійній і гуманітарної роботи, бажаючи йому подальшого здоров’я, щастя, успіхів, творчих здібностей і постійних успіхів.

Дата публікації

15.09.2020

Читайте також: