За участю Почесного Консульства Сирії в місті Одеса відбувся ІХ благодійний Дипломатичний різдвяний ярмарок.

В суботу 7 грудня 2019 року в приміщенні морського вокзалу в місті Одесі відбувся ІХ благодійний Дипломатичний різдвяний ярмарок, організаторами якого виступили акредитовані в Одесі дипломатичні місії Вірменії, Сирії, Болгарії, ПАР, Греції, Молдови, Китаю, Румунії, Норвегії, Польщі, Німеччини, Франції, Місії ЕС та інші.
У заході взяли участь Мер міста Одеси пан Г.Труханов та голова ОДА пан Максим Коцький. Гостями ярмарки були одесити та гості міста, дипломати, члени діаспор, громадські діячі та ЗМІ.

Зібрані кошти направлять апарату штучної вентиляції легенів «BLIZAR» для Одеського міського пологового будинку №1 та спеціального обладнання – системи обігріву пацієнта на гелієвій пластині – для Одеської обласної дитячої клінічної лікарні. Ця система важлива для підтримки оптимального температурного режиму пацієнта під час тривалих оперативних втручань, особливо новонароджених дітей і дітей, які перебувають у важкому стані.

Участь Почесного консульства Сирійської Арабської Республіки в особі Почесного консула пана Алі Ісси та членів Сирійської діаспори в Одесі зробила особливий внесок як в розбудову двосторонніх відносин між державами так і продовжила добру традицію благодійних ініціатив, які підтримує Консульство та Діаспора.

Під час заходу працював павільйон, у якому було представлено предмети декоративно-прикладного мистецтва, смаколики національної кухні, сувеніри з сирійською символікою.

Дата публікації

11.12.2019

Читайте також: