Заступник президента Сирії Аль-Аттар: наша країна пише нову історію

Заступник президента САР Наджах Аль-Аттар на зустрічі з парламентською делегацією Мавританії заявила, що агресія проти її країни є атакою на всю арабську націю, вказавши, що Сирія є однією з перших, що підняла прапор солідарності арабської нації і захисту принципів панарабізму.

Аль-Аттар підкреслила, що Сирійська армія домагається більших перемог над тероризмом, а загиблі військовослужбовці, захищаючи свою Батьківщину, відстоювали гідність усієї арабської нації.

«Сирія сьогодні пише нову історію і не забуде тих, хто її підтримав, особливо арабських братів», – сказала вона.

Політик зазначила, що пропагандистська війна, в яку були вкладені величезні матеріальні кошти, намагалася спотворити те, що відбувається в Сирії, послабити моральний дух і роздрібнити єдине сирійське суспільство.

Зі свого боку глава парламентської делегації Мухаммад ульд Фаль підтвердив, що народ і уряд Мавританії підтримують народ, керівництво і армію Сирії, перемога яких над тероризмом – це перемога всіх волелюбних народів світу.

Він зазначив, що дипломатичні відносини між обома країнами протягом кризи не змінилися, незважаючи на тиск з боку регіональних країн і пропагандистську кампанію.

Дата публікації

24.09.2017

Читайте також: