Член правління Сирійської діаспори в Україні Салем Ханнун
![](http://syriandiaspora.com.ua/wp-content/uploads/2016/04/13045684_1012063665545704_2146650963_n.jpg)
Др. Салем Ханнун 13.12.1963 р.н. Освіта – медична (дитячий лікар). З 1995 року член правління Сирійської діаспори в Україні. Починаючи з 1993 року є членом президіуму та ревізійної комісії Товариства дружби Сирії та України. Віце-президент Асоціації арабських лікарів в Україні. У грудні 2015 року Салема Хануна було обрано членом ревізійної комісії МГО “Інтернаціональний Союз” – організації із захисту прав національних меншин.