Про діаспору

Сирійська діаспора в Україні працює у сфері захисту прав національних меншин, сприяє створенню єдиної дієвої Сирійської спільноти в Україні, з метою підтримання національних та культурних традицій, збереження національної самобутності, підтримання постійного зв’язку її членів між собою, захист прав та законних інтересів членів організації в державних та недержавних установах та організаціях.

Також сприяє взаємообміну та налагодженню економічного та міжкультурного діалогу між Україною та Сирією. Сирійська діаспора в Україні з’явилась понад 20 років тому, й на даний момент основні її осередки знаходяться в таких українських містах як Київ, Одеса та Харків. Усі три підрозділи мають юридично оформлений статус та є громадськими організаціями.

У рамках діяльності організовуються пізнавальні, розважальні, культурні та спортивні заходи, що сприяють зближенню представників діаспори, котрих в Україні зараз проживає понад 5 тисяч представників. Окрім того діаспора постійно підтримує благодійні проекти, допомагаючи навчальним закладам, гурткам, інтернатам, будинкам пристарілих.