Члени Сирійської діаспори відвідали святкування Новруз у КМДА

21 березня 2017 року голова дипломатичної місії Сирії др.Хассан Хаддур, Член правління Сирійської диаспори Салем Ханун з дружиною відвідали святкування міжнародного свята NOWRUZ , що відбулося у Колонній Залі Київської міської державної адміністрації.

Урочистий захід пройшов за участю восьми посольств іноземних держав, а саме: Азербайджанської Республіки, Республіки Ірак, Республіки Казахстан, Киргизької Республіки, Республіки Таджикистан, Туркменістану, Турецької Республіки та Республіки Узбекистан.

В офіційній частині заходу та церемонії перерізання червоної стрічки взяли участь Глави дипломатичних місій в Україні. У залі звучали привітання з Новрузом на восьми мовах! Від дипломатичного корпусу вітальну промову виголосив Посол Туркменістану Нурберди Аманмурадов. Дипломат привітав усіх колег і гостей зі святом приходу весни і побажав дружби та процвітання.

Захід відвідали Надзвичайні і Повноважні Посли таких країн в Україні як: Афганістан, Болгарія, Білорусь, Угорщина, Індія, Румунія, Пакистан, Палестина, Португалія, Македонія, Кувейт, та інші дипломати, а також представники профільних міністерств, громадських організацій, діаспор, ЗМІ.

Паралельно з концертною програмою посольства всіх країн-організаторів ознайомили гостей з виставками народної творчості, на стендах яких були представлені матеріали про історію та проведенні NOWRUZ. Традиційні вишивки, предмети побуту, вироби ручної роботи, посуд, прикраси, текстиль – радували око відвідувачів.

17499602_1884341258517330_812544708_o

IMG_1203IMG_1438

Дата публікації

23.03.2017

Читайте також: