Почесне консульство Сирійської Арабської Республіки в м.Одеса передало благодійну допомогу пологовому будинку #5.
![](http://syriandiaspora.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/ae323188-8af6-4ceb-82bc-444e9e4d6f44-1.jpg)
Почесний консул Сирійської Арабської Республіки в м.Одеса та голова Сирійської діаспори в Україні почесного консула та президента діаспори Алі Ісса взяв участь в передачі внесків і медичних приладів в пологовий будинок#5 міста Одеса разом з делегацією дипломатів на чолі з мером Одеси Г.Трухановим і рядом інших посадових осіб. Ці кошти були зібрані на благодійному дипломатичному базарі, який був організований в грудні 2019 році, де Почесне консульство та діаспора брали активну участь.
Одеський медзаклад поповнився двома фетальними моніторами. Сучасне обладнання дозволяє проводити контроль стану здоров’я плода в утробі матері, а також приймати пологи під ретельним контролем.
Крім того, дипломати передали пологовому будинку універсальний апарат для пролонгованої штучної вентиляції легенів і холодильник для зберігання лікарських засобів.