Президент САР Башшар Аль-Асад прийняв делегацію парламенту Італії на чолі з Маріо Романі

На зустрічі йшлося про ситуацію в Сирії і навколо неї в світлі терористичної війни, з якою стикається країна, про підсумки візиту делегації в різні провінції країни. Також було порушено тему антисирійської позиції західних ЗМІ.

Президент Аль-Асад зазначив, що деякі західні уряди досі підтримують бандформування в Сирії, незважаючи на те, що їх країни також постраждали від тероризму.

Він підкреслив, що європейські делегації, які відвідують Сирію для ознайомлення з реальною ситуацією, грають важливу роль в зміні громадської думки на Заході. Аль-Асад розкритикував нав’язані Заходом економічні санкції, які негативно відбиваються на житті сирійців.

У свою чергу члени делегації висловили солідарність з сирійським народом в його боротьбі з  терористичними бандформуваннями. Вони відзначили, що тероризм, який повернувся в країни Європи, становить серйозну загрозу для її безпеці.

Парламентарії пообіцяли донести правду про сирійські події до громадян Італії і докласти всіх зусиль для зняття економічної блокади проти сирійського народу.

На зустрічі були присутні радник президента САР з політичних та інформаційних питань Бусейна Шаабан і помічник міністра закордонних справ і у справах емігрантів Айман Сусан.

Дата публікації

18.09.2017

Читайте також: