Президент Сирійської діаспори в Україні та члени організації взяли участь у Офіційному іфтарі

За організації мечеті «Ар-Рахма» відбувся офіційний іфтар – урочиста вечеря з нагоди місяця Рамадан, який за традицією щорічно організовує Духовне управління мусульман України з метою зміцнення взаєморозуміння і дружби між представниками різних національностей українського суспільства, а також для ознайомлення української спільноти, іноземних дипломатів і міжнародних організацій з життям мусульман в Україні. Іфтар відвідали Президент Сирійської діаспори в Україні Алі Ісса та члени діаспори Салем Ханун та інші керівники діаспор та етнонаціональних організацій. Серед них члени ГО «Іракський дім», Товариство культури Бангладеш, Інститут азербайджанства, Єгипетське земляцтво в Україні, палестинська діаспори, представники ECMI та інші.
Захід відвідали представники органів державної влади, дипломатичного корпусу, глави діаспор і нацменшин, представники різних конфесій, ЗМІ та багато інших.


Гостей чекали традиційні страви східної кухні і святкова програма: читання Священного кур’ан, релігійні піснеспіви і, звичайно ж, виступ Муфтія України шейха Ахмеда Таміма.

Урочиста частина офіційного іфтара за традицією розпочалася після вечірнього Намазу Аль-Магриб з читання Священного кур’ан.
На вечорі прозвучали багато поздоровлень на адресу українських мусульман.
Свої вітання українським мусульманам передали Секретар Ради Національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов, Київський міський голова В.Кличко, віце-прем‘єр міністр України П. Розенко,представники Міністерства культури та КОДА.

Дата публікації

24.05.2018

Читайте також: