Сирійська діаспора України на гала- концерті Ретро Муз Фест 2019

Голова Сирійської діаспори України, Почесний консул Сирії в Одесі Алі Ісса разом з Послом України в Лівані Ігорем Осташем, Генеральним консулом України у Сирії Тамером Тунсі та художником Афіфом Ага взяли участь у, IV Міжнародному фестивалі української ретро-музики імені Богдана Весоловського, що проходив 5 вересня у Києві. Також захід відвідали інші члени Сирійської діаспори України, дипломати, представники ЗМІ та громадські діячі. Захід відбувався за підтримки Міністерства культури України та Світового Конгресу Українців. Концерт пройшов у приміщенні Будинку звукозапису Українського радіо відбудеться Гала-концерт.

Вишукана музика Богдана Весоловського прозвучала в абсолютно новому звучанні від гурту Wszystko, академічні твори – у виконанні оперної зірки Вікторії Лук’янець та етно-співачки Ілларії під супровід заслуженого симфонічного оркестру Українського радіо під орудою народного артиста України Володимира Шейка.

Одна з головних “фішок” фестивалю — повернення найкращих зразків українського танго цього періоду, одним з батьків якого був Богдан Весоловський. Він написав близько сорока чудових танго-композицій. Саме його ім’я і носить Міжнародний фестиваль української ретро-музики.
Для гостей також танцювали зірки світового танго Мазен Ківан та Сахар Абу Халіль, які приїхали на фестиваль із сонячного Лівану!

Дата публікації

12.09.2019

Читайте також: