Почесне консульство САР в Одесі приймає участь в урочистому піднятті прапора міста Одеса з нагоди дня міста 2 вересня 2021 року.

Сьогодні, 2 вересня 2021 року, на Думській площі відбулася урочиста церемонія підняття прапора Одеси з нагоди святкування 227-ї річниці з дня заснування міста.

В урочистій церемонії взяли участь: керівництво міста та області, Почесні громадяни Одеси, депутати Одеської міської ради, офіційні делегації та почесні гості з 32 країн і 7 міст України.

Всіх одеситів і учасників урочистої церемонії привітав Одеський міський голова Геннадій Труханов.

«Сьогодні нашому місту виповнилося 227 років. Час іде, змінюються покоління, Одеса розвивається і стає все привабливішою. Незмінними залишаються наші принципи – взаємоповага, толерантність, гостинність і бажання жити в мирі. Але ми змінюємо простір навколо себе. Про це свідчать соціальні та інфраструктурні проєкти – від сімейних амбулаторій до нової злітно-посадкової смуги. Щодня ми бачимо результат кропіткої роботи. І це – наші спільні досягнення. Щиро вітаю всіх зі святом, бажаю миру і добробуту кожній одеській родині!» – сказав мер Одеси.

У ході урочистої церемонії Геннадій Труханов вручив Почесний знак Одеського міського голови імені Григорія Маразлі II ступеня Почесному громадянину Одеської області, заслуженому юристу України, віцепрезиденту Спілки адвокатів України Йосипу Львовичу Бронзу.

Почесним знаком Одеського міського голови «За заслуги перед містом» був відзначений відомий педагог, заслужений учитель України, автор відеоуроків з фізики у мережі «Інтернет», учитель Рішельєвського ліцею Павло Андрійович Віктор.

Гостям свята була представлена ​​презентація Одеси як морської, спортивної, культурної та інтеркультурної столиці.

 

Дата публікації

02.09.2021

Читайте також: