Почесний консул САР Алі Ісса вітає Одесу з Днем міста.

Дорогі одесити! Шановні члени Сирійської діаспори Одеси! Українці з різних куточків нашої країни, хто любить, як і ми, нашу українську Південну Пальміру!

Одеса святкує 226 день народження і ми щороку з великою приємністю вітаємо її 2 вересня. Одеса – місто унікальної природньої краси, неповторного шарму, динамічного розвитку. Гадаю усі зі мною погодяться, що Одеса – місто з непересічною харизмою та стилем. Ми із задоволенням спостерігаємо за його розвитком, радіємо позитивним змінам, креативним проектам, новим локаціям. Дипломатичний корпус Одеси завжди із відповідальністю ставиться до ініціатив, які покращують життя мешканців Одеси, бере участь у благодійний акціях, допомогаючи тим, хто потрапив у скруту, потребує медичної чи фінансової допомоги. Представники сирійської спільноти Одеси вносять також завжди свій посильний вклад в розвиток міста.

Для мене особисто Одеса стала рідною та близькою багато десятиліть назад і я люблю її так само як місто у якому народився. Тому з усією щирістю бажаю перлині на березі Чорного моря розквіту, злетів, ошатності, економічного процвітання, нових сучасних просторів, молодіжних ініціатив, міжнародних співпраць!

З повагою Почесний Консул САР в Одесі, Президент Сирійської діаспори в Україні Алі Ісса.

Дата публікації

03.09.2020

Читайте також: